Doradca Finansowy

Automaty tokarskie CNC

Automaty tokarskie

Usługi frezowania i toczenia

Obróbka metali CNC

Elementy maszyn, linii produkcyjnych oraz specjalistyczne detale wymagają precyzji oraz wysokiej dokładności produkcyjnej. Na takie sytuacje oferujemy naszym klientom precyzyjne toczenie części zamiennych oraz elementów maszyn.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, otworzyliśmy dział zajmujący się obróbka detali na automatach tokarskich. Produkujemy różnego rodzaju elementy ze stali nierdzewnej, automatowej, mosiądzu, miedzi i tworzywa. Oferujemy szlifowanie bezkłowe do fi 20, frezowanie, gwintowanie. Wykonujemy koła zębate od 0,2 do modułu 1. Realizujemy także krótkie serie.

Automat tokarski wzdłużny charakteryzuje się wysoką powtarzalnością i krótkim czasem produkcji. Wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu. To jedna z najbardziej popularnych maszyn, która umożliwia realizację wielu zadań. Automaty tokarskie to obrabiarki, które przeznaczone są do produkowania przedmiotów w sposób cykliczny, ciągły i samoczynny. Tego typu urządzenie jest funkcjonalne, wydajne i dokładne. Maszyny zapewniają precyzyjne toczenie, wiercenie, gwintowanie czy frezowanie. Główne zastosowanie tego typu automatu tokarskiego to toczenie wzdłużne części o stopniowanych dowolnie średnicach i znacznych długościach.

Automaty tokarskie to funkcjonalność, wydajność i dokładność wykonania

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Centrum Inżynierskie RAPTOR Sp. z o.o.

ul. Dubois 114/116

93-465 Łódź

+48 786 243 999

office@raptor3d-technology.pl

Skontaktuj się z nami

O nas

Usługi

Blog

Kontakt