Doradztwo dla startupow
mam pomysl na startup
Akcelerator technologiczny

Doradztwo dla Start-upów

Wierzymy, że każdy projekt posiada w sobie potencjał. Jeśli masz jakiś pomysł a nie wiesz, jak zacząć lub do kogo się zwrócić zapraszamy do Naszej Firmy. Oferujemy partnerską pomoc od pomysłu do wdrożenia. Stworzymy ścieżkę rozwoju oraz podpowiemy do kogo się zwrócić z pomocą, jeśli będzie taka potrzeba. Oferujemy doradztwo na każdym etapie rozwoju produktu. Od pomysłu do momentu pozyskania finansowania przez realizacje i wprowadzenie na rynek.

Pomagamy start-upom pozyskać finansowanie dla ich projektów. Wiemy jak trudno odnaleźć na dzisiejszym rynku wsparcie finansowe na wczesnym etapie rozwoju. Często fundusze typu Venture Capital lub tzw. Fundusze na etapie „Seed” wymagają od pomysłodawców MVP (ang. Minimum Viable Product). Tym samym do pomocy przychodzą tutaj kampanie crowdfundingowe. Nasza firma pomaga wydobyć wartość dodaną każdego naszego klienta i może przygotować kampanie na popularny serwis crowdfundingowy typu „kickstarter”.

Odpowiedni partner dla Twojego Startupu

Skorzystaj z usług naszego profesjonalnego doradztwa i wyprowadź swój biznes na szerokie wody. Z nami Twój biznes urośnie.

Pozyskiwanie funduszy dla startupow

Doradca Finansowy

Akcelerator technologiczny

BRIEF

projektowanie produktow dla startupów

Polskie Startupy. Dlaczego dobre pomysły nie odnoszą sukcesów?

Czytaj więcej...

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Centrum Inżynierskie RAPTOR Sp. z o.o.

ul. Dubois 114/116

93-465 Łódź

+48 786 243 999

office@raptor3d-technology.pl

Skontaktuj się z nami

O nas

Usługi

Blog

Kontakt