Projektowanie produktow i wzornictwo przemysłowe

Projektowanie produktów i wzornictwo przemysłowe

Jak otrzymać bezpłatną wycenę?

Pierwszy krok to wypełnienie naszego Briefu wzorniczego. Taki dokument przygotowuje nasz klient. Pozwoli nam zrozumieć intencję zlecającego oraz pozwala przybliżyć jego wizje i potrzeby dotyczące danego projektu. Pozwala nam wstępnie zidentyfikować rynek, określić budżet oraz orientacyjny czas działania. Daje nam światło na konkurencję, wyzwania stawiane w projekcie. Oferujemy bezpłatną pomoc w sprecyzowaniu i przygotowaniu takiego dokumentu. Kolejnym krokiem jest dopracowanie oferty z Klientem i opracowanie i podpisanie umowy. Kolejno czekają nas 3 etapy pełnej współpracy i zorientowanie na osiągnięcie celu.  

Pobierz BRIEF

Współpraca przy projektowaniu

Design celem strategicznym przedsiębiorstw

Projektowanie produktów BIO

Trzeba powiedzieć, że w dzisiejszych czasach możliwości jakie oferuje nam wzornictwo przemysłowe w ciągu ostatnich lat osiągnęło bardzo wysoki pułap w osiąganiu celów strategicznych przedsiębiorstw.  

Design zwiększa wartość rynkową produktu, poprzez odpowiednio dopasowane i stworzone walory estetyczne i wpływ na sposób produkcji produktu. Można powiedzieć, że wzornictwo przemysłowe i projektowanie produktów jest odpowiedzią w postaci rozwiązania konkretnego celu, ubranego w estetyczny i szyty na miarę, stworzony według potrzeb wygląd. Wzornictwo przemysłowe coraz bardziej wspomaga rozwój przedsięwzięć i procesów technologicznych oraz ekonomicznych, a także zauważany jest rosnący trend na nowości produktowe.  

Nasze biuro projektowe oferuje rozwiązania z zakresu wzornictwa przemysłowego połączonego z projektowaniem inżynierskim, aby już na etapie koncepcji stworzyć projekt szyty na miarę określonej technologii wykonania z naciskiem na wdrożenie rynkowe. Tworzone przez nas projekty są wykonywane pod kątem przyszłych technologii oraz możliwości wdrożenia elementów ekologicznych do produktu, aby spełniał założenia i cele strategiczne gospodarki w obiegu zamkniętym. Podejmujemy się projektu z myślą o środowisku naturalnym i specjalizujemy się w projektowaniu produktów wytworzonych z tworzyw otrzymywanych z naturalnych surowców. Misja tworzenia produktów ekologicznych i biodegradowalnych stanowi solidny fundament w gospodarce i w ciągu najbliższych kilku lat zetnie żniwa w postaci zysków przedsiębiorstw. W przypadku tworzenia nowych wzorów przemysłowych, nowych koncepcji a także odświeżania dotychczasowej linii produktów zawsze bierzemy pod uwagę aspekty ekologii. Posiadamy doświadczenie w zakresie biodegradowalnych tworzyw sztucznych oraz kompozytów pochodzenia naturalnego, co za tym idzie znamy się na swojej pracy jak nikt inny.  

Biodegradowalne produkty
Wzornictwo przemysłowe produktów
projektowanie produktów biodegradowalnych

Pozwala nam to zrozumieć intencje klienta, pomaga stworzyć określony cel i plan działania. Umożliwia nam podjęcie właściwych kroków w przygotowaniu oferty i szczegółowych celów, aż do ostatecznej akceptacji.

W celu podjęcia współpracy wypełnij nasz brief projektowy

Doradca Finansowy

projektowanie materialów kompozytowych

Wzornictwo przemysłowe

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Centrum Inżynierskie RAPTOR Sp. z o.o.

ul. Dubois 114/116

93-465 Łódź

+48 786 243 999

office@raptor3d-technology.pl

Skontaktuj się z nami

O nas

Usługi

Blog

Kontakt