Doradca Finansowy

Druk 3d z metalu

Stal 316L

Ponadto oferujemy usługi druku 3D w technologii DLP-LCD. Szybka technologia z chirurgiczną precyzją!


Oferujemy usługi druku 3D w technologii DLP-LCD. Technologia druku 3D z żywic światłoutwardzalnych jest doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalistów pracujących w branżach, gdzie wykorzystywane są bardzo małe i skomplikowane geometrycznie modele.

Drukujemy dla:

Medycyny
Odciski stomatologiczne, szablony chirurgiczne oraz tymczasowe mosty i korony. Druk 3D umożliwia produkcję dedykowanych urządzeń medycznych, zaprojektowanych w celu rozwiązywania ściśle określonego problemu chirurgicznego. Modele pomagają ukształtować indywidualne implanty medyczne przed operacją. 55% pacjentów przyjętych na oddział w jednym z polskich szpitali cierpi z powodu urazów oczodołu, a ponad 80% tych przypadków wymaga jego rekonstrukcji. Drukarki 3D sprawiają, że ich leczenie jest bardziej skuteczne i bezpieczniejsze. Umożliwiamy obsługę większej ilości pacjentów w ciągu dnia. Pozwala też ograniczyć koszty i ryzyko błędu w sztuce medycznej oraz zapewnia wyższą jakość świadczonych usług. Drukujemy formy odlewnicze mostów i koron, szyny ortodontyczne, szablony chirurgiczne, szyny okluzyjne.

Jubilerstwa
Wydrukowane modele jubilerskie mogą być używane jako gniazda form odlewniczych. Mogą służyć także jako modele pokazowe w rozmowach z klientami.


Inżynierii precyzyjnej
Małe, misternie zaprojektowane i wydrukowane detale mogą być używane w wielu obszarach precyzyjnej inżynierii jak np. elektronika.

Produkcja pomostowa
Produkcja pomostowa rozwiązuje trzy podstawowe problemy, z jakimi zmaga się przedsiębiorstwo wprowadzające nowy produkt na rynek. Nowe produkty, które dopiero, co zakończyły etap szybkiego prototypowania, posiadają ograniczoną walidację rynkową lub nie posiadają jej wcale. Uruchomienie masowej produkcji to znacząca inwestycja w produkt bez walidacji rynkowej. Gdy linia produkcyjna jest już przygotowana, zmiany w projekcie wiążą się z dodatkowymi kosztami i czasem.

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Centrum Inżynierskie RAPTOR Sp. z o.o.

ul. Dubois 114/116

93-465 Łódź

+48 786 243 999

office@raptor3d-technology.pl

Skontaktuj się z nami

O nas

Usługi

Blog

Kontakt